MegaZestaw dla ucznia (6-9 lat)

MegaZestaw dla ucznia (6-9 lat)

MegaZestaw dla dzieci w wieku szkolnym na świetny pomysł na trafiony, rozwijający prezent. Na wyjątkowy pakiet składają się: zestaw inspirujących zadań z flamastrem Zabawy logiczne dla ucznia, Kapitalne zagadki rozwijające myślenie logiczne, Zagadki obrazkowe do nauki języka angielskiego, ćwiczenia na skupienie uwagi Koncentracja 100 zabaw z detektywem Motywem, SuperQuiz wtajemniczający w fascynujący świat finansów oraz wciągająca edukacyjna gra karciana do nauki angielskich przymiotników Bitter Sweet.

Urozmaicone propozycje gwarantują świetną rozrywkę bez względu na okoliczności, a przy okazji wspierają rozwój umysłowy dziecka.  Zabawy logiczne i koncentracja, czyli pakiety zadań składające się ze zmywalnych kart i książeczki z ćwiczeniami, ćwiczą umiejętność pisania, rozwijają myślenie logiczne i spostrzegawczość.

Wygodny format zagadek pozwala zabrać je ze sobą wszędzie, dzieki czemu rozwiązywać łamigłówki można w dowolnym miejscu i czasie. Podobnej wielkości SuperQuiz Pieniądze sprawdzi się i w domu, i w podróży. Wiedza o skomplikowanym świecie inwestycji, giełdzie i walutach podana w formie przystępnie napisanych, zaskakujących ciekawostek i pytań quizowych, dzięki temu już siedmiolatek może zrozumieć podstawowe mechanizmy rządzące rynkiem.

 

Kieszonkowiec angielski Bitter Sweet to wyjątkowa gra karciana do nauki angielskich przymiotników. Cztery różne gry i interesujące ilustracje zachęcą do wspólnej zabawy rodzinę i znajomych.

Opinie

Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Podziel się ze znajomymi