SuperZestaw dla ucznia (6-9 lat)

SuperZestaw dla ucznia (6-9 lat)

SuperZestaw to doskonały pomysł na rozwijający prezent dla żądnych wiedzy małych bystrzaków. Wciągające łamigłówki i zagadki, intrygujący SuperQuiz o tajemnicach świata i niezwykła gra karciana do nauki angielskich czasowników dostarczą wiedzy podczas fascynującej zabawy.

Różnorodne zagadki obrazkowe Koncentracja ćwiczą umiejętność skupienia uwagi, pamięć i myślenie logiczne. Kapitalne łamigłówki cieszą oko niezwykłymi ilustracjami, a przy tym rozwijają spostrzegawczość. Wygodny format sprawi, że można je zabrać ze sobą w podróż czy na spacer.

Gra karciana Kieszonkowiec Remember&Forget to niebanalny sposób na naukę angielskich czasowników podczas emocjonującej rozgrywki. Ilustrowaną talią można zagrać aż w cztery edukacyjne gry towarzyskie.

SuperQuiz Świat spodoba się małym odkrywcom i tropicielom tajemnic. Zaskakujące fakty i ciekawostki o świecie ilustrowane kolorowymi zdjęciami zachęcają do samodzielnego czytania, a pytania w formie quizu pozwalają sprawdzić, czy wiedza została przyswojona.

Opinie

Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Podziel się ze znajomymi