MegaZestaw dla Przedszkolaka (3-5 lat)

MegaZestaw dla Przedszkolaka (3-5 lat)

MegaZestaw to wyjątkowy pakiet gier, łamigłówek i zagadek, które wspierają rozwój umysłowy i społeczny dzieci poprzez twórczą zabawę. Dziecko znajdzie w paczce różnorodne publikacje na każdą okazję: podręczne zagadki i łamigłówki na podróż i oczekiwanie u lekarza, popularne brytyjskie piosenki do śpiewania w domu i przedszkolu oraz wciągające gry na emocjonujące rozgrywki w gronie rodziny czy koleżanek i kolegów.

Zagadki obrazkowe z zabawnymi rysunkami oraz pięknie ilustrowane Kapitalne łamigłówki to angażujące zbiory szarad i zadań ćwiczących myślenie logiczne i koncentrację. Ich wygodny, kieszonkowy format sprawdzi się w każdych okolicznościach! Zagadki pomogą także w przyjemnej nauce języka angielskiego.

Angielski dla dzieci. Piosenki zapewni jeszcze więcej zabawy z językiem angielskim w tle! Pięknie wydana książka z zapisem nutowym, tekstami popularnych angielskich piosenek i ich tłumaczeniem zachęci do wspólnego śpiewania, a do tego pomoże w nauce słownictwa. Dzięki nagraniom piosenek w wykonaniu małej Brytyjki dzieci osłuchają się z poprawną wymową.

Gra Loteryjka Ubrania oraz Memory na 3 sposoby Zwierzyniec zostały pomyślane w taki sposób, by nieskomplikowane zasady były zrozumiałe nawet dla dwulatków. Dzięki wielu możliwym wariantom rozgrywkę można dopasować do liczby, wieku i poziomu graczy.

Opinie

Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Podziel się ze znajomymi