MegaZestaw dla Malucha (0-3 lata)

MegaZestaw dla Malucha (0-3 lata)

MegaZestaw to wyjątkowy pomysł na trafiony prezent wspierający rozwój umysłowy, emocjonalny i społeczny maluchów. Karty obrazkowe będą nieocenioną pomocą w nauce pierwszych słówek i dźwięków, wielkoformatowe puzzle z zachwycającymi ilustracjami pozwolą ćwiczyć motorykę małą, wciągające gry i zagadki rozwiną pamięć i spostrzegawczość, a podczas wspólnej zabawy wszystkie dostarczą dziecku wiele radości!

Puzzle XXL Plac zabaw i Puzzle Układam i opowiadam Pory roku zostały przygotowane z myślą o potrzebach najmłodszych dzieci, dlatego duże, trwałe elementy bez problemu chwyci już dwulatek. Piękne ilustracje zachwycą małych i dużych, a także zainspirują do opowieści o ulubionych zabawach i zmieniającym się w rocznym cyklu świecie natury.

Dzięki kartom obrazkowym wraz z poradnikiem z propozycjami zabaw maluch pozna dźwięki z codziennego otoczenia, poćwiczy aparat mowy i osłucha się z językiem angielskim już od pierwszych lat życia. Dostosowane do wieku Zagadki obrazkowe pomogą rozwijać umysł i rozbudzą w małym odkrywcy ciekawość świata. Bajecznie ilustrowana gra Loteryjka Zwierzęta zabierze dziecko w podróż przez różne środowiska życia i pozwoli poznać ich zwierzęcych mieszkańców.

Opinie

Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Podziel się ze znajomymi