SuperZestaw dla Malucha (0-3 lata)

SuperZestaw dla Malucha (0-3 lata)

SuperZestaw to doskonały pomysł na inspirujący i rozwijający prezent dla Twojego malucha. Edukacyjne karty i wciągająca gra pomogą Ci wspierać dziecko w poznawaniu otaczającego świata. Zabawa z kartami wspiera rozwój mowy, uczy rozpoznawania emocji i kolorów, pobudza ciekaowść świata i pozwala na przyswojenie nazw przedmiotów i zjawisk najbliższego otoczenia najmłodszych. Przede wszystkim jednak wspólna zabawa buduje i wzmacnia więź między maluchem a opiekunem i daje dziecku wiele radości.

 

W każdym pudełeczku kart obrazkowych znajdują się sztywne, trwałe kolorowe plansze przedstawiające przedmioty, zwierzęta i zjawiska, które dziecko może zaobserwować w swoim otoczeniu, wraz z podpisami znajdującymi się zarówno pod obrazkami, jak i po drugiej stronie karty. Dołączony poradnik napisany przez parę psychologów dziecięcych zawiera przydatne wskazówki i inspirujące pomysły na zabawy, które przygotują malucha do nauki globalnego. Metoda ta sprawdza się równie dobrze w nauce angielskich słówek.

 

Gra Lotto Kolory to wyjątkowa gra rozwijająca spostrzegawczość, refleks i ćwicząca grafomotorykę. Zadaniem graczy jest dopasowanie trwałych żetonów do ilustracji na bajecznie kolorowych planszach. Cztery różne warianty gry pozwalają dobrać poziom trudności do wieku i temperamentu dziecka.

Opinie

Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Podziel się ze znajomymi