Wiek: 4-6 lat

Kapitan Nauka. 100 zabaw z kangurem Arturem 4-6 lat (Książka + 30 dwustronnych zmywalnych kart + flamaster)

100 zabaw z kangurem Arturem 4-6 lat (Książka + 30 dwustronnych zmywalnych kart + flamaster)

Wyrusz w podróż z Kangurem Arturem i poznaj najciekawsze zakątki świata!

ISBN: 978-83-6588-484-8
Data wydania: maj 2018

Opis

100 zabaw z kangurem Arturem to doskonała zabawa na wakacje i w podróży. Wyrusz w podróż z kangurem Arturem, poznaj najciekawsze zakątki świata! Policz okna w samolocie i żagle na deskach do windsurfingu, spróbuj lokalnych potraw i odnajdź zgubiony bagaż. Przed dzieckiem 100 fascynujących zadań, w sam raz dla małego podróżnika.

W skład zestawu wchodzi książka z łamigłówkami, kolorowe karty obrazkowe i suchościeralny flamaster. Wszystkie zadania w pakiecie wprowadzają w tematykę podróżniczą, zachęcają do poznawania świata, a przy okazji pomagają ćwiczyć sprawność ręki.

Wyrusz w podróż z Kangurem Arturem i poznaj najciekawsze zakątki świata!

Dziecko podczas zabawy wyszukuje, łączy, przelicza i porównuje – rozwija spostrzegawczość, umiejętności myślenia logicznego i małą motorykę.
Ciekawe zadania przybliżą dziecku otaczający świat, zachęcą do podróżowania, eksploracji nowych miejsc. Doskonała rozrywka w domu i podróży gwarantowana!

Książka, karty obrazkowe i flamaster zapakowane są w poręczne i trwałe pudełko.

Wyrusz w podróż z Kangurem Arturem i poznaj najciekawsze zakątki świata!

 

Polecają

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 3 opinie na temat tego produktu.

100 zabaw, aż tyle?

Jest to jedna z lepszych propozycji jaką serwuje Nam Kapitan Nauka.
100 zabaw dla dziecka, to aż 100 ciekawych, niepowtarzalnych propozycji na kreatywne spędzanie czasu. Mnóstwo łamigłówek, które poprzez zabawę zachęcają dziecko do myślenia. Strzał w 10, okiem mamy i dziecka. Polecam!

- , 2018-11-14

Idealna w Podróży

Dosyć często podróżujemy, niestety córka cierpi na chorobę lokomocyjną. Jakakolwiek elektronika w naszym przypadku jest wykluczona. Mamy kilka książeczek i kart do wypełniania z Kapitana Nauki i sprawdza się fenomenalnie. Córka nie dość, że się bawi podczas podróży to łączy to z nauką. Polecam każdemu podróżującemu rodzicowi

- , 2018-09-07

zaraz-wracam.pl

Jest to zestaw 30 dwustronnych kart, do którego dołączono również suchościeralny mazak. Karty zawierają mnóstwo dopasowanych do wieku zabaw i zagadek, które wprowadzają nasze dzieci w świat podróży. Na kartach ukryte są ćwiczenia związane z doskonaleniem nauki liczenia, czy odnajdywania szczegółów. Dziecko podczas zabawy wyszukuje, łączy, przelicza i porównuje – rozwija spostrzegawczość, umiejętności myślenia logicznego i małą motorykę. Ciekawe zadania przybliżą dziecku otaczający świat, zachęcą do podróżowania, eksploracji nowych miejsc.

- , 2018-07-26

Inne formy wydania

Podziel się ze znajomymi