Wiek: 1+

Kapitan Nauka. 100 pierwszych słówek. Pojazdy

Kapitan Nauka. 100 pierwszych słówek. Pojazdy 1+ (książka obrazkowa)

-15%

Nauka nazw pojazdów w trakcie wciągającej zabawy!

ISBN: 978-83-6588-481-7
Data wydania: marzec 2018
Stron: 24
Ilustrator: Katarzyna Olbromska

Opis

Jakie maszyny latają w kosmos? Co robi koparka? Jakim pojazdem najłatwiej ominiemy korki na drodze?

Sięgnij po książeczkę obrazkową 100 pierwszych słówek. Pojazdy i zabierz malucha w fascynującą podróż wszystkimi środkami transportu, jakie tylko mogą przyjść wam do głowy!

Na kolejnych stronach przedstawione zostały różnorodne pojazdy, podzielone na kategorie tematyczne. Dziecko pozna więc maszyny znane z ruchu ulicznego, dowie się, czym można latać, a czym  pływać.

Kapitan Nauka. 100 pierwszych słówek. Pojazdy 1+ (książka obrazkowa)

Zabawa z książeczką wspiera rozwój mowy malucha i poszerza zasób słownictwa, a także rozbudza ciekawość świata i zachęca do prób budowania pierwszych zdań. 

Piękne, realistyczne ilustracje zwrócą uwagę małego podróżnika, a w przyszłości ułatwią rozpoznawanie przedstawionych obiektów w rzeczywistości. Trwała tektura sprawi, że książeczka przetrwa wiele godzin wspólnego oglądania, a wyraźne podpisy pod rysunkami oswoją z pismem i sprawdzą się podczas zabaw w czytanie. 

Patroni

  

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

Cudo :)

Mój bobasek jest zachwycony książeczką, nie może oderwać wzroku od barwnych ilustracji, tupta w miejscu nóżkami, żeby mama razem z nim odkrywała kolejne nazwy pojazdów :) :) :)

- , 2018-03-23

Świetna seria!

Seria ,,100 pierwszych słówek” jest zdecydowanie godna polecenia. Traktuje dzieci poważnie, przygotowując dla nich sumiennie opracowane i dobrze pomyślane książeczki. Obiekty, które w nich występują są fajnie uporządkowane i wyselekcjonowane. Ilustracje nie przypominają kiczowatych malunków sprzed dekady, ale są współczesne i bardzo ładne. Szczerze polecam!

- , 2018-03-21

Inne formy wydania

Podziel się ze znajomymi