Wiek: 3+

Kapitan Nauka. Znajdź różnice. Na podwórku 3+

Kapitan Nauka. Znajdź różnice. Na podwórku 3+

-50%

Skocz na podwórko i znajdź trzy różnice!

ISBN: 978-83-6605-309-0

Opis

Seria wyjątkowych książeczek Kapitana Nauki dla dzieci już od trzech lat – Znajdź różnicę!

Pięknie ilustrowana książeczka Znajdź różnicę Na podwórku zabiera dziecko na osiedlowy plac zabaw, gdzie czeka na nie wiele wciągających gier i zabaw! Zagraj w klasy, poskacz przez gumę, pobaw się w berka – to tylko niektóre z zabaw znajdujących się w książce! Znajdź trzy różnice na obrazku i przekonaj się, czy jesteś małym bystrzakiem.

Wyszukiwanie różnic na obrazkach to trening koncentracji i spostrzegawczości. Wieloelementowe rysunki zabaw podwórkowych zainspirują Was do zabawy w plenerze!

Poręczny format pasuje do małej rączki trzylatka, a trwała tektura pozwoli cieszyć się książeczką przez długi czas.

Kapitan Nauka. Znajdź różnice. Baśnie 3+

 W serii także:
Znajdź różnice. Baśnie 3+
Znajdź różnice. Zwierzaki 3+

Patroni

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

Polecam!!!

Seria Znajdź Różnice!, przeznaczoną dla dzieci w wieku 3+, wydane zostały trzy pozycje: - "Na podwórku" - "Baśnie" - "Zwierzaki" Wszystkie są książkami typu kartonikowego, mają grube, sztywne strony, które chronią przed rozdarciem czy uszkodzeniem kartki, są solidnie wykonane. Znajdź różnice! Baśnie przedstawia postaci z baśni. Spotkamy tu czarownicę z zaczarowaną miotłą, trzygłowego smoka, rycerza w lśniącej zbroi itp. Dzieci ponadto mogą opowiedzieć historie, których bohaterami są właśnie rysunkowi przyjaciele. Moi chłopcy bardzo zainteresowali się książeczkami. Najpierw sama wskazałam im różnice, powiedziałam na czym polega zabawa, by następnie sami zauważali odmienność rysunków. Książeczki Znajdź Różnice! pomagają rozwijać spostrzegawczość, koncentrację, skupienie oraz koordynację wzrokowo – ruchową. Umożliwiają rozwój słownictwa, wyobraźni. Reasumując, stymulują rozwój naszych maluchów.

- , 2018-10-05

Wspaniała!

Do książeczki "Znajdź różnice! Na podwórku", od razu poczułam ogromną sympatię, ale i sentyment. Gdy tylko ją otworzyłam i przejrzałam ilustracje, poczułam miłe ciepełko na sercu. Dlaczego? Ponieważ obrazki pokazują zabawy mojego dzieciństwa, za którymi przepadałam! Grałam i bawiłam się we wszystkie pokazane gry! Były klasy i guma, skakałam też na skakance. Kochałam zabawę w berka i w chowanego. Niestety słabiej wychodziło mi kręcenie hula-hopem. Tak, tak, grałam też w kapsle, a od częstej zabawy w Ciuciu - Babkę, kręciło się (nam dzieciakom) w głowach. A wszystkie wymienione zabawy, zostały zobrazowane na kartonowych stronach książeczki! Bardzo chciałabym aby mój synek poznał te zabawy i w przyszłości się w nie bawił. Super, że powstała taka książeczka, w której je zobrazowano. Dzięki ilustracjom, mogę synkowi o nich opowiedzieć i je mu pokazać. To niesamowite!Książeczka jest niewielka, solidnie wykonana i pięknie ilustrowana. Choć nie ma żadnego tekstu, to stanowi idealne pole do popisu dla naszej wyobraźni, a dla dzieci możliwość wzbogacenia słownictwa. Z nimi poćwiczymy z dzieckiem wspomnianą wcześniej spostrzegawczość, ale także koncentrację, skupienie czy koordynację wzrokowo-ruchową. Seria "prowokuje" także do rozmowy i wzbogacenia słownictwa naszych pociech.
Jak dla mnie książeczka zawiera w sobie same superlatywy! Jestem z niej zadowolona bo wiem, że czas z nią, sprzyja rozwojowi mojego dziecka, a to dla mnie bardzo ważne! Dodatkowo jest wspaniałym czasoumilaczem :) Polecam!

- , 2018-09-06

Inne formy wydania

Podziel się ze znajomymi