Wiek: 3-6 lat

Umiejętności:

  • wyobraznia_reverse-thin

Pepe idzie do kina

Zaprzyjaźnij się z Pepe!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
19,04 zł
13,33 zł

Opis

Poznajcie Pepe – małego i ciekawego świata bohatera, z którym nie ma czasu na nudę! Mimo tego, że wiele rzeczy robi po raz pierwszy w życiu, nigdy nie brakuje mu odwagi i szybko odnajduje się w nowych sytuacjach, dając dobry przykład swoim rówieśnikom.

Pepe wprowadza młodego czytelnika w centrum nieznanych mu dotąd sytuacji. Śledząc jego perypetie, dziecko dowiaduje się, jak wygląda pierwsza wizyta w kinie i może zaobserwować ile pozytywnych emocji wiąże się z robieniem całkiem nowych rzeczy. W towarzystwie Pepe dziecko odkrywa tajniki i poszerza wiedzę o otaczającym je świecie.

Dopełnieniem historii pełnej humoru są kolorowe ilustracje, dzięki którym książeczka obrazkowa rozwinie wyobraźnię dziecka i da mu swobodę w oglądaniu i opowiadaniu o świecie.
Na końcu znajduje się słowniczek obrazkowy, który podsumuje nowe pojęcia oraz pamiątkowy dyplom do uzupełnienia po pierwszej wizycie w kinie!

Pepe idzie do kina to uniwersalna historia, która wzbudzi zainteresowanie dociekliwych czytelników, zarówno dziewczynek i chłopców, którzy chcą poznawać nowe rzeczy i poszerzać swoją wiedzę. Idealnie sprawdzi się podczas rodzinnego czytania i zachęci do wspólnego spędzania czasu.

Fabuła

Dziś Pepe pierwszy raz idzie z mamą… do kina! W kinie pachnie prażoną kukurydzą, I jest tu największy pokój jaki Pepe widział. Super, zaraz zacznie się film.

Ale ratunku, dlaczego w kinie robi się ciemno…?

 

  • ISBN: 978-83-6623-726-1
  • Data wydania: maj 2019
  • Stron: 32
  • Autor: Anna-Karin Garhamn
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć