Wiek: 3+

Kapitan Nauka. Znajdź różnice. Na podwórku 3+

Kapitan Nauka. Znajdź różnice. Na podwórku 3+

NOWOŚĆ

Skocz na podwórko i znajdź trzy różnice!

ISBN: 978-83-6605-309-0

Opis

Seria wyjątkowych książeczek Kapitana Nauki dla dzieci już od trzech lat – Znajdź różnicę!

Pięknie ilustrowana książeczka Znajdź różnicę Na podwórku zabiera dziecko na osiedlowy plac zabaw, gdzie czeka na nie wiele wciągających gier i zabaw! Zagraj w klasy, poskacz przez gumę, pobaw się w berka – to tylko niektóre z zabaw znajdujących się w książce! Znajdź trzy różnice na obrazku i przekonaj się, czy jesteś małym bystrzakiem.

Wyszukiwanie różnic na obrazkach to trening koncentracji i spostrzegawczości. Wieloelementowe rysunki zabaw podwórkowych zainspirują Was do zabawy w plenerze!

Poręczny format pasuje do małej rączki trzylatka, a trwała tektura pozwoli cieszyć się książeczką przez długi czas.

Kapitan Nauka. Znajdź różnice. Baśnie 3+

 

Patroni

 

Opinie

+ Dodaj opinię

Wspaniała!

Do książeczki "Znajdź różnice! Na podwórku", od razu poczułam ogromną sympatię, ale i sentyment. Gdy tylko ją otworzyłam i przejrzałam ilustracje, poczułam miłe ciepełko na sercu. Dlaczego? Ponieważ obrazki pokazują zabawy mojego dzieciństwa, za którymi przepadałam! Grałam i bawiłam się we wszystkie pokazane gry! Były klasy i guma, skakałam też na skakance. Kochałam zabawę w berka i w chowanego. Niestety słabiej wychodziło mi kręcenie hula-hopem. Tak, tak, grałam też w kapsle, a od częstej zabawy w Ciuciu - Babkę, kręciło się (nam dzieciakom) w głowach. A wszystkie wymienione zabawy, zostały zobrazowane na kartonowych stronach książeczki! Bardzo chciałabym aby mój synek poznał te zabawy i w przyszłości się w nie bawił. Super, że powstała taka książeczka, w której je zobrazowano. Dzięki ilustracjom, mogę synkowi o nich opowiedzieć i je mu pokazać. To niesamowite!Książeczka jest niewielka, solidnie wykonana i pięknie ilustrowana. Choć nie ma żadnego tekstu, to stanowi idealne pole do popisu dla naszej wyobraźni, a dla dzieci możliwość wzbogacenia słownictwa. Z nimi poćwiczymy z dzieckiem wspomnianą wcześniej spostrzegawczość, ale także koncentrację, skupienie czy koordynację wzrokowo-ruchową. Seria "prowokuje" także do rozmowy i wzbogacenia słownictwa naszych pociech.
Jak dla mnie książeczka zawiera w sobie same superlatywy! Jestem z niej zadowolona bo wiem, że czas z nią, sprzyja rozwojowi mojego dziecka, a to dla mnie bardzo ważne! Dodatkowo jest wspaniałym czasoumilaczem :) Polecam!

- , 2018-09-06

Inne formy wydania

Podziel się ze znajomymi