Wiek: 3+

Kapitan Nauka. Znajdź różnice. Baśnie 3+

Kapitan Nauka. Znajdź różnice. Baśnie 3+

NOWOŚĆ

Podejmij wyzwanie Kapitana Nauki i znajdź trzy róznice na obrazkach!

ISBN: 978-83-6605-308-3

Opis

Seria wyjątkowych książeczek Kapitana Nauki dla dzieci już od trzech lat – Znajdź różnicę!

Ciekawie ilustrowana książeczka Znajdź różnicę Baśnie zabiera dziecko do magicznego świata pełnego fascynujących stworzeń.

Czarownica, cyklop czy syrena to jedne z 10 pięknych postaci, które poznają dzieci! Fascynujący bohaterowie wywołają uśmiech na twarzach każdego dziecka i dorosłego!


Wyszukiwanie różnic na obrazkach to trening spostrzegawczości, koncentracji i skupienia uwagi. Wieloelementowe rysunki zainspirują do tworzenia własnych historii o bohaterach baśni. Czy Księżniczka może nosić okulary? Ile oczu ma cyklop?Ilustracje mogą być także punktem wyjścia do rozmów na wiele ciekawych tematów!


Poręczny format pasuje do małej rączki trzylatka, a trwała tektura pozwoli cieszyć się książeczką przez długi czas.

Znajdź różnice - książeczki kontrastowe

Patroni

 

Opinie

+ Dodaj opinię

Wspaniałe książeczki

W książeczce pt. "Znajdź różnice! Baśnie", znajdziemy obrazki znanych baśniowych postaci. Mamy tu czarownicę z zaczarowaną miotłą, trzygłowego smoka, rycerza w lśniącej zbroi, syrenkę, księżniczkę, a nawet jednookiego i jednonogiego pirata. A wyjątkowych postaci jest więcej! Dzięki książeczce, nasze pociechy je poznają i porównają ze sobą. Czy rzeczywiście są takie same?Książeczka jest niewielka, solidnie wykonana i pięknie ilustrowana. Choć nie ma żadnego tekstu, to stanowi idealne pole do popisu dla naszej wyobraźni, a dla dzieci możliwość wzbogacenia słownictwa. Z nimi poćwiczymy z dzieckiem spostrzegawczość, ale także koncentrację, skupienie czy koordynację wzrokowo-ruchową. Seria "prowokuje" także do rozmowy i wzbogacenia słownictwa naszych pociech. Jak dla mnie książeczka zawiera w sobie same superlatywy! Jestem z niej zadowolona bo wiem, że czas z nią, sprzyja rozwojowi mojego dziecka, a to dla mnie bardzo ważne! Dodatkowo jest wspaniałym czasoumilaczem :) Polecam!


- , 2018-09-06

Inne formy wydania

Podziel się ze znajomymi