Wiek: 9+

Kieszonkowce angielskie To be or not to be (9+)

Kieszonkowce angielskie To be or not to be (9+)

NOWOŚĆ
-20%

Pakiet 3 gier karcianych dla dzieci i młodzieży do nauki angielskiego!

ISBN: 590-76-08646-40-9
Data wydania: listopad 2018

Opis

Kieszonkowce angielskie To be or not to be (9+) , to nietypowe gry karciane dla każdego fana nauki przez zabawę! Wciągające karcianki dla dzieci i młodzieży sprawią, że nawet skomplikowane zwroty z języka angielskiego same wejdą do głowy.

kieszonkowce_angielskie


W zestawie znajdują się trzy gry karciane, dzięki którym poznasz angielskie przymiotniki, czasowniki oraz rozmówki.

- Kieszonkowiec angielski Bitter sweet (9+),
- Kieszonkowiec angielski Remember Forget (9+)
- Kieszonkowca angielskiego Let’s talk (9+)

Każdy tytuł składa się z  tali 55 kart, za pomocą których można zagrać w  cztery edukacyjne gry towarzyskie: memory, klapek, karuzela oraz szachraj. Zasady każdej z gier opisane zostały w specjalnej instrukcji. Naukę ułatwia także słowniczek z tłumaczeniem angielskich zwrotów, i zdań które pojawiły się na kartach.


Wygodny format  kart sprawia, że zmieszczą się w kieszeni i sprawdzą w każdych okolicznościach – w domu, w podróży czy w szkole. Kieszonkowiec to wyjątkowa gra dla całej rodziny, który uczy - bawiąc.

Zapamiętuj przeciwieństwa, wyszukuj i działaj szybciej niż przeciwnik! Daj się wciągnąć w ekscytującą rozgrywkę, a nawet nie zauważysz, jak szybko nauczysz się  angielskiego!


W edukacyjnej serii Kieszonkowców znajdują się karty do nauki języka angielskiego, matematyki i rozwijania myślenia logicznego. Wszystkie zostały przygotowane przez specjalistów i zilustrowane przez utalentowanych polskich rysowników.

Czas gry: 10-20 minut
Liczba graczy: 2-8
Wiek: 9+

 

 

Opinie

Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Inne formy wydania

Podziel się ze znajomymi