Wiek: 1+

Odkrywam świat W domu (poradnik i karty obrazkowe)

Kapitan Nauka. Odkrywam świat. W domu 1+ ( książeczka + karty obrazkowe )

Zestaw z kartami obrazkowymi dla dzieci już od 1. roku życia!

ISBN: 978-83-7788-974-9
Data wydania: lipiec 2017
Stron: 16
Autor: Hubert Bobrowski
Ilustrator: Magdalena Popovics

Opis

Odkrywam świat. W domu to wyjątkowy zestaw edukacyjny dla maluchów od 1. roku życia, służący do nauki nazw przedmiotów z codziennego otoczenia. Pakiet rozbudza ciekawość świata, poszerza zasób słownictwa, przygotowuje do nauki czytania i stymuluje rozwój intelektualny dziecka, a wszystko to podczas wciągającej zabawy!

W skład zestawu wchodzą karty obrazkowe oraz książeczka dla opiekunów. Znajdują się w niej propozycje zabaw rozwijających umiejętność rozpoznawania, nazywania i opisywania przedmiotów codziennego użytku oraz ich wykorzystania. Druga część poradnika zawiera ilustrowane zadania rozwijające spostrzegawczość i myślenie logiczne.

Zestaw z kartami obrazkowymi dla dzieci już od 1. roku życia!

17 trwałych, starannie wykonanych kart obrazkowych spiętych rozpinaną śrubą będzie doskonałą pomocą we wczesnej nauce czytania globalnego. Na kartach znajdują się angażujące ilustracje przedmiotów znanych dziecku wraz z podpisem. Ich nazwy zostały powtórzone także na odwrocie kart.

Seria Odkrywam świat gwarantuje ciekawe i starannie opracowane materiały do zabaw wspierających rozwój umysłowy i językowy maluszków. Atrakcyjne pomysły na zabawę oraz trwale wykonane karty obrazkowe mogą być przydatne również dla logopedów, pedagogów i psychologów pracujących z dziećmi w różnym wieku.

W serii również:

Patroni

 

Opinie

Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Podziel się ze znajomymi