Wiek: 3-5 lat

Kapitan Nauka. Zagadki obrazkowe. Zgadywanki 2-4 lata

Kapitan Nauka. Zagadki obrazkowe. Zgadywanki 3-5 lat

-20%

Kolorowa książeczka a w niej 100 zagadek przygotowanych specjalnie dla najmłodszych!

ISBN: 978-83-6605-337-3
Data wydania: 06.02.2019

Ponad 100 zagadek -  wiele godzin doskonałej zabawy!


Zagadki obrazkowe Zgadywanki to świetny trening umysłu dla najmłodszych. Kolorowa, atrakcyjnie zilustrowana książeczka wspiera rozwój myślenia matematycznego i logicznego, a także wpływa na zdolność koncentracji i spostrzegawczość.

Zabawki obrazkowe Zgadywanki

Książeczka zawiera ponad sto wciągających zabaw, takich jak odnajdywanie zależności, wyszukiwanie podobieństw i różnic, wskazywanie kolejnego elementu w ciągu czy porównywanie wielkości. Na każdej stronie odnajdują się dwa zadania, zaś na odwrocie – odpowiedzi do nich.


Zagadki obrazkowe Zgadywanki poszerzają wiedzę ogólną dziecka i są doskonałym sposobem na wspólne spędzanie wolnego czasu. Znakomicie sprawdzają się w domu, na spacerze i podczas podróży.
Zostały opracowane specjalnie dla dzieci w wieku 3-5 lat przez psychologów dziecięcych, specjalizujących się we wspomaganiu rozwoju małych dzieci. Po jednej stronie każdej karty książeczki znajdują się zagadki z kolorowymi ilustracjami, po drugiej – odpowiedzi. Dzięki temu dziecko może samodzielnie sprawdzić rozwiązanie.

Zagadki obrazkowe Zgadywanki


SERIA ZAGADKI OBRAZKOWE to ilustrowane książeczki spięte śrubą, zawierające ponad 100 różnorodnych zagadek (z odpowiedziami). Rozwijają wiedzę, myślenie logiczne, pamięć  i koncentrację.

W serii ukazały się:

Autorki

Autorka zagadek: Monika Sobkowiak
Ilustratorka: Ewa Brzozowska

 

Opinie

Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Inne formy wydania

Podziel się ze znajomymi