Wiek: 3+

Kapitan Nauka. 100 angielskich słówek. Mój dom 3+

Kapitan Nauka. 100 angielskich słówek. Mój dom 3+ (książka obrazkowa)

-20%

Pięknie ilustrowany słowniczek angielsko – polski

ISBN: 978-83-6588-493-0
Data wydania: lipiec 2018
Stron: 24
Ilustrator: Nikola Kucharska

Opis

100 angielskich słówek „Mój dom” to dwujęzyczne kompendium wiedzy wspierające rozwój poznawczy dziecka.

Książeczka uczy nazw związanych z domem u życiem rodzinnym, poszerza słownictwo i wspiera rozwój mowy. Oryginalne przyciągające uwagę ilustracje ułatwiają zapamiętywanie nowych wyrazów.

Zabawa z książeczką to świetny sposób na wspólne spędzanie czasu z dzieckiem, a także na intuicyjną naukę języka angielskiego – słówka same wpadają do głowy.

Kapitan Nauka. 100 angielskich słówek. Mój dom 3+  (książka obrazkowa)

Kolorowe rozkładówki obrazują pierwsze angielskie słówka w kategoriach: Dom i pomieszczenia w domu, rodzina, zabawki i owoce. Podział na kategorie tematyczne porządkuje wiedzę i pomaga w zapamiętaniu nowo poznanych słów. Realistyczne rysunki, ciekawe tematy z najbliższego otoczenia to gwarancja zabawy na długi czas.

Poręczny przyjazny format pasuje nawet do małej rączki dziecka, a trwała tektura pozwoli cieszyć się książeczką przez długi czas.

Czytelna czcionka i wyraźne podpisy zainteresują maluchy, a starszym dzieciom pozwolą na pierwsze próby czytania.

Czy grandpa to dziadek? Gdzie jest aunt i kogo trzyma na rękach? Jakie meble są w pokoju? Odpowiedzi na te pytania szukaj w książeczce!

W serii 100 pierwszych słówek:

Patroni

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Super książeczka!!!

To fantastyczna pozycja do nauki pierwszych słówek w języku angielskim. Ilustracje przedstawiają dom oraz rozmieszczenie w nim pomieszczeń, rodzinę z uwzględnieniem poszczególnych jej członków, meble, zabawki, przedmioty używane w kuchni, żywność, opowiadają o łazience, sypialni, ubraniach, pupilach. Niektóre przedmioty towarzyszą rysunkom przedstawiającym miejsce ich występowania, dlatego dziecko może samodzielnie wskazywać wymieniane przez nas przedmioty, lub podawać nazwy pokazywanych elementów. Wszystko zostało opisane w języku polskim oraz angielskim. Moi chłopcy bardzo zainteresowali się tą książeczką. Zaobserwowałam, że chętnie powtarzają wyrazy. Nie twierdzę, że od razu stali się poliglotami, ale wyraźnie daje się zauważyć, że taka forma nauki, jest dla nich bardzo interesująca i może przynieść rezultaty.

- , 2018-10-05
Podziel się ze znajomymi