Wiek: 2+

Kapitan Nauka. Angielski dla malucha. Kształty i figury 2+ ( książeczka + karty obrazkowe )

Kapitan Nauka. Angielski dla malucha. Kształty i figury 2+ ( książeczka + karty obrazkowe )

-30%

Ilustrowane karty do wczesnej nauki języka angielskiego dla dzieci

ISBN: 978-83-7788-909-1
Data wydania: maj 2017
Stron: 16
Autor: Hubert Bobrowski
Ilustrator: Agata Matraś

Opis

Zestaw do wczesnej nauki języka angielskiego dla dzieci od 2. roku życia

Zestaw Angielski dla malucha. Kształty i figury (poradnik + karty obrazkowe) uczy dzieci podstaw języka angielskiego w naturalny sposób, czyli podczas wspólnej zabawy z opiekunami.

Poradnik Angielski dla malucha zawiera listę wszystkich słówek z tłumaczeniami oraz propozycje zabaw z wykorzystaniem kart dołączonych do poradnika lub przedmiotów z najbliższego otoczenia malucha. Proste zadania rozwijają u dziecka umiejętność rozpoznawania kształtów i figur oraz sprzyjają zapamiętywaniu angielskich słówek. Na odwrocie książeczki znajdują się proste ćwiczenia dla dziecka z kolorowymi ilustracjami.

 

                                           

Integralną częścią książki są karty obrazkowe. W skład zestawu wchodzi 17 trwałych, dwustronnych kart z kolorowymi ilustracjami, które można wykorzystać do wczesnej nauki języka angielskiego w domu i w przedszkolu.

Wszystkie kolorowe rysunki kształtów i figur, takie jak: kółko, krzyżyk czy trójkąt, są podpisane po angielsku (awers). Na odwrocie karty (rewers) znajduje się powtórzony duży podpis, aby ułatwić dzieciom zapamiętywanie kształtu wyrazu, dzięki temu dzieci uczą się rozpoznawać słowo bez konieczności znajomości alfabetu (metoda nauki czytania globalnego inspirowana metodą Glenna Domana).

Nauka angielskich słówek w formie wspólnej zabawy z opiekunem wspomaga rozwój mowy u dzieci, a nagrania słówek w wykonaniu native speakerów (do pobrania na dole strony) dodatkowo utrwalają poprawne wzorce wymowy.

Seria Angielski dla malucha stanowi doskonałą pomocą dla opiekunów i nauczycieli języka angielskiego, którzy poszukują ciekawych i starannie opracowanych materiałów do zabaw wspierających rozwój umysłowy i językowy maluszków.

W serii także:

Karty obrazkowe Angielski dla malucha Pierwsze słowa

Karty obrazkowe Angielski dla malucha Zwierzęta

Karty obrazkowe Angielski dla malucha Owoce i warzywa

Karty obrazkowe Angielski dla malucha Kolory

Karty obrazkowe Angielski dla malucha Moje ciało

Karty obrazkowe Angielski dla malucha Zima

Nagrania wszystkich słówek w zestawie

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Recenzja.

Znajomość języka angielskiego zwyczajnie się przydaje i warto korzystać z dziecięcego apetytu na wiedzę, podsuwając mu świetnego towarzysza wakacyjnych podróży, zwłaszcza tych zagranicznych.

Recenzja: http://mamao.pl/angielski-dla-malucha-przedszkolaka-ucznia/

- , 2017-07-20

Inne formy wydania

Podziel się ze znajomymi