Wiek: 2+, 4+, 6+

Kapitan Nauka Memory na 3 sposoby Co robimy? Wydanie 2

Kapitan Nauka. Memory na 3 sposoby. Co robimy? 2+, 4+, 6+ Nowa edycja

Wyjątkowa gra o rosnącym stopniu trudności dla dzieci w różnym wieku: 2+, 4+, 6+

ISBN: 978-83-7788-879-7
Data wydania: marzec 2017

Memory na 3 sposoby Co robimy? to wyjątkowa gra dla całej rodziny: dzięki trzem wariantom  gry o różnym stopniu trudności rozgrywkę można dostosować do wieku oraz potrzeb najmłodszych graczy.

Jak grać w Memory na 3 sposoby?

Pamięć 2+ pierwszy wariant gry odpowiedni  jest dla dwulatków.  Maluchy odsłaniają po dwie z zakrytych kart, próbując zapamiętać położenie każdej z nich. Zadaniem graczy jest odnalezienie i zebranie jak największej liczby par.

Spostrzegawczość 4+ sprawdzi się idealnie dla dzieci w wieku 4-6 lat. W tym wariancie gracz musi odnaleźć parę, a następnie wskazać przynajmniej jedną z  trzech różnic między pozornie identycznymi obrazkami. 

Refleks 6+ to najtrudniejsza z wersji. Odpowiednia dla nieco starszych dzieci, w której najważniejsza jest szybkość. Tutaj różnic szukają wszyscy uczestnicy, dlatego liczy się szybkość i bystre oko!

Gra kończy się wtedy, gdy wszystkie karty zostaną odkryte, a wygrywa ten, kto ma najwięcej par.

Duże, trwałe karty bez problemu chwyci w ręce już dwulatek. Zabawne kolorowe ilustracje Magdaleny Popovics, przedstawiające codzienne czynności, uatrakcyjnią zabawę i spodobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym!

Co tak zmęczyło Jasia, że zasnął na kanapie? Dokąd jedzie Mateusz? Dowiedz się, co robią bohaterowie Memory na 3 sposoby!

wiek: 2-9 lat

liczba graczy: > 2

czas gry: 20 min

 

Grę polecają:

 

W serii:

Memory na 3 sposoby Co robimy? Nowa Edycja
Memory na 3 sposoby Świat baśni
Memory na 3 sposoby Zabawy podwórkowe

Obejrzyj recenzję:

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Dużo zabawy ukryte w małym pudełku.

Memory na 3 sposoby to małe pudełko pełne zabawy. Podstawowa zabawa w memo, zgadywanki, wyszukiwanie różnic. Czego chcieć więcej?
Do tego interesująca grafika i duże karty, które nawet młodszym dzieciom wygodnie trzyma się w rączkach. Świetny produkt!

- , 2018-11-15

Inne formy wydania

Podziel się ze znajomymi