Wiek: 2+, 4+, 6+

Memory na 3 sposoby Świat baśni

Kapitan Nauka. Memory na 3 sposoby. Świat baśni 2+, 4+, 6+

-20%

Wyjątkowa gra o rosnącym stopniu trudności dla dzieci w różnym wieku: 2+, 4+, 6+

ISBN: 978-83-7788-614-4
Data wydania: marzec 2017

Memory na 3 sposoby Świat baśni to wciągająca gra przeznaczona dla dzieci już od drugiego roku życia. Trzy warianty gry zostały pomyślane w taki sposób, by do wspólnej zabawy z bohaterami ze świata baśni można było zaprosić dzieci w różnym wieku i o różnym temperamencie.               

Wyjątkowa gra o rosnącym stopniu trudności dla dzieci w różnym wieku: 2+, 4+, 6+Wyjątkowa gra o rosnącym stopniu trudności dla dzieci w różnym wieku: 2+, 4+, 6+Wyjątkowa gra o rosnącym stopniu trudności dla dzieci w różnym wieku: 2+, 4+, 6+

Najprostszy wariant – Pamięć, idealny dla dwulatków, to klasyczne memory. U dzieci od czwartego roku życia sprawdzi się wariant ćwiczący spostrzegawczość, w którym gracze muszą nie tylko odnaleźć pary, ale także wskazać jedną, dwie lub trzy różnice między obrazkami. Sześciolatki mogą zagrać w najtrudniejszy z wariantów, rozwijający nie tylko pamięć i spostrzegawczość, ale także refleks. W tej wersji gry wszyscy uczestnicy angażują się w wyszukiwanie różnic między obrazkami z pary – liczy się więc bystre oko i szybkość!

Trwałe, sztywne karty o wymiarach 11 x 11 cm zostały wykonane z troską o bezpieczeństwo dzieci i nadają się już dla dwulatków.

Wyjątkowa gra o rosnącym stopniu trudności dla dzieci w różnym wieku: 2+, 4+, 6+

 Zabawę z kartami uatrakcyjnią piękne ilustracje wróżek, elfów, smoków, rycerzy i innych postaci. Fantastyczne postacie narysowane przez Martę Szudygę, zachwycą graczy w każdym wieku.

Jaki tatuaż ma jednooki pirat? Czym walczy dzielny rycerz? Jakie zwierzątko towarzyszy małej czarownicy? Zagraj w wyjątkowe memory i sprawdź, czy znajdziesz wszystkie różnice!

 

wiek: 2-9 lat

liczba graczy: > 2

czas gry: 20 min

Grę polecają:

 

W serii:

Memory na 3 sposoby Co robimy? Wydanie 2
Memory na 3 sposoby Zwierzyniec Wydanie 2
Memory na 3 sposoby Zabawy podwórkowe

Obejrzyj recenzję:

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Gra, która rośnie z dzieckiem

Memory lubi każdy, niezależnie od wieku. W naszej kolekcji jest również kilka pudełek. Memory to karty/żetony, najczęściej kwadratowe, choć mamy również okrągłe. Każda z kart ma parę. Zabawa polega na tym, by pomieszać żetony, ułożyć je rysunkiem do spodu i odkrywając po kolei, szukając pary. Gra uczy cierpliwości, koncentracji, ćwiczy pamięć i spostrzegawczość. Poza klasycznymi zasadami można na ich podstawie układać historyjki. Gracz losuje kartę, opowiada coś związanego z tym, co widzi na obrazku, kolejny losuje następną i kontynuuje historię na podstawie swojej karty. Jest to fajna opcja, gdy np. dziecko dostanie wypracowanie na dowolny temat... więcej na http://www.mama-trojki.pl/2017/03/memory-na-trzy-sposoby-czyli-gra-ktora.html

- , 2017-11-10

Inne formy wydania

Podziel się ze znajomymi