Z radością informujemy, że "Puzzle obserwacyjne", "Puzzle Układam i opowiadam" oraz "Księgi słówek" zdobyły wyróżnienie w XVII edycji konkursu Świat Przyjazny Dziecku. To już kolejna wyróżnienie dla Kapitana Nauki przyznane przez Komitet Ochrony Praw Dziecka! 

Za co nas nagrodzono?

Komitet Ochrony Praw Dziecka organizuje konkurs Świat Przyjazny Dziecku od 2002 roku. Kapituła konkursu nagradza produkty dla dzieci w wieku 0-14 lat, miejsca i portale internetowe przyjazne dzieciom. Organizatorom konkursu zależy na propagowaniu idei, które w znaczący sposób wpływają na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny oraz na wrażliwość estetyczną dziecka.

Kilka słów o produktach Kapitana Nauki wyróżnionych w konkursie 

Puzzle obserwacyjne dla dzieci od 4 lat rozbudzają wyobraźnię i wrażliwość estetyczną. Ramka z elementami do wyszukania na ilustracji doskonale trenuje spostrzegawczość dziecka. Dopasowywanie elementów ćwiczy małą motorykę i sprawność palców. 

Puzzle układam i opowiadam to 24-elementowe układanki dla trzylatków. Pomagają rozwijać wyobraźnię przestrzenną i kształtować umiejętność wypowiadania się o ilustracjach podczas układania.

Księgi słówek to bogato ilustrowane słowniki obrazkowe dla dzieci od 7 lat i przyjemny sposób na pierwsze kroki z językiem angielskim, niemieckim, hiszpańskim i francuskim. Piękne, wieloelementowe ilustracje zabiorą dzieci w wyjątkową podróż do Anglii, Niemiec, Hiszpanii i Francji. 

Kapitan Nauka zwycięzcą konkurs Świat Przyjazny Dziecku w 2018 r. 

W ubiegłym roku główną nagrodę w XVI edycji konkursu Świat Przyjazny Dziecku uzyskały książka Na tropie angielskich słówek oraz serie Loteryjka, 100 zabaw, Kieszonkowce