Kapitan Nauka - Angielski dla dzieci. 100 pierwszych zdań (książka + karty obrazkowe)

Kapitan Nauka Angielski dla dzieci. 100 pierwszych zdań 6-9 lat (książka + karty obrazkowe)

Wyjątkowy zestaw do nauki angielskiego dla dzieci w wieku 6-9 lat!

ISBN: 978-83-7788-989-3
Data wydania: 09.2017

Opis

Angielski dla dzieci 100 pierwszych zdań to wciągający zestaw do nauki angielskich słówek i zdań przeznaczony dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. Pakiet będzie świetnym uzupełnieniem i wsparciem nauki szkolnej w domu, sprawdzi się także jako pomoc dydaktyczna dla nauczycieli.

Z zestawem dzieci poznają zasady rządzące językiem angielskim bez konieczności wkuwania reguł gramatycznych. Nauczą się budować proste zdania oznajmujące, przeczące i pytania przydatne w codziennych sytuacjach w szkole, w rodzinie czy na podwórku. Kontekst bliski doświadczeniom dziecka ułatwia zapamiętywanie, a opanowanie podstawowych konstrukcji gramatycznych ośmieli dziecko i zachęci do prób mówienia po angielsku.

Książka zawiera napisane przystępnym językiem omówienie zasad tworzenia pytań i odmianę podstawowych czasowników. Opiekunowie znajdą tu także listę wszystkich słówek i zdań z wymową i tłumaczeniem oraz pomysły na zabawy z wykorzystaniem kart obrazkowych.

104 ilustrowane karty to gwarancja przyjemnej nauki pierwszych zdań w języku angielskim. Po jednej stronie umieszczono zdanie w języku polskim, po drugiej - konstrukcję angielską. Zabawne, kolorowe rysunki sprzyjają zapamiętywaniu.

Dodatkowo w zestawie znajduje się płyta CD z nagraniami wszystkich słówek i zdań z kart w wykonaniu native speakerów, co pomoże w opanowaniu prawidłowego akcentu. Zachętą do nauki poprawnej wymowy będą też znane brytyjskie piosenki dla dzieci zamieszczone na płycie.

Patroni

 

 

Opinie

Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Podziel się ze znajomymi