dla przedszkolaka (3-6 lat)

category product

Seria 100 zabaw to wyjątkowe zestawy rozwijających zadań dla pięcio- i sześciolatków, które zapewnią tobie i twojemu dziecku wiele godzin wspólnej, twórczej rozrywki.

Inspirujące zagadki zawarte w książce i na 36 dwustronnych, zmywalnych kartach przybliżą dziecku świat leśnych zwierząt oraz świat produkcji i maszyn, wzbogacą słownictwo i pobudzą dziecięcą wyobraźnię.

Zagadki doskonalą kompetencje matematyczne, logiczne i językowe, pozwalają ćwiczyć precyzję i spostrzegawczość. Ćwiczenia przygotowane przez doświadczonych pedagogów wspierają rozwój grafomotoryczny i przygotowują do nauki pisania.

category product

Gry edukacyjne Kapitan Nauka to wyjątkowa seria gier planszowych wspomagających rozwój umysłowy i społeczny dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej.

Dzieci rozwijają spostrzegawczość, koncentrację i myślenie logiczne podczas wciągającej, twórczej zabawy.

W serii gier edukacyjnych ukazały się: Gotowanie, Zakupy, Spostrzegawczość z kameleonem Leonem.

category product

Serie Kapitalnych zagadek i Kapitalnych łamigłówek zostały przygotowane z myślą o miłośnikach zagadek, szyfrów i zabaw logicznych. Wersje adresowane do różnych grup wiekowych sprawiają, że w serii znajdzie się coś dla każdego małego bystrzaka!

Ponad 100 wciągających, podchwytliwych zagadek i łamigłówek w każdym zestawie ćwiczy spostrzegawczość, umiejętność skupienia uwagi i myślenie logiczne, a przede wszystkim gwarantuje świetną, twórczą zabawę.

Wyzwanie można podjąć samemu albo zaprosić do pasjonującej rozgrywki inne dzieci. Wspólna zabawa w duchu grywalizacji będzie wymagać bystrego oka i refleksu, a dodatkowo zapewni wiele godzin wciągającej rozrywki!

Do współpracy przy serii Kapitalnych zagadek i Kapitalnych łamigłówek zostali zaproszeni utalentowani polscy ilustratorzy: Magdalena Popovics, Anna Kleszczewska, Kamila Kozłowska, Ewa O'Neill, Paulina Zbylut i Maciej Łazowski. Ich kapitalne ilustracje pobudzają dziecięcą wyobraźnię i uatrakcyjniają zabawę.

Ponad 100 stron spięto plastikową sprężynką, aby umożliwić dzieciom swobodne rozwiązywanie zadań. Wygodny format sprawi, że Kapitalne łamigłówki i Kapitalne zagadki zmieszczą się w kieszeni i sprawdzą w każdych okolicznościach – w domu, w podróży, na spacerze czy w poczekalni.

category product

Lotto Zwierzęta i Lotto Kolory to niezwykle proste gry, która polegają na wyszukiwaniu szczegółów i dopasowaniu obrazka na żetonie do odpowiedniego miejsca na planszy. Nieskomplikowane zasady zrozumie nawet dwulatek, a jeśli będzie za łatwo, kolejne warianty gry utrudnią rozgrywkę starszym.

Piękne pudełeczko, które dzięki estetyce i jakości wykonania może być wręczane na prezent bez żadnych dodatkowych opakowań, skrywa 6 bajecznie kolorowych plansz i 36 okrągłych żetonów. Trwałe, wykonane z grubej tektury elementy bez kłopotów chwyci w rączki już dwuletni maluch, ćwicząc przy tym motorykę małą i umiejętność rozpoznawania kształtów.

Wspólna gra zapewni wspaniałą rozrywkę całej rodzinie i będzie doskonałym pretekstem do rodzinnego spędzania czasu. Domownicy sprawdzą swój refleks i spostrzegawczość, odnajdując podobne rysunki. Twórcy proponują cztery warianty gry o różnym stopniu trudności.

category product

Wyjątkowe gry o rosnącym stopniu trudności dla dzieci w różnym wieku: 2+, 4+, 6+, które przy okazji ćwiczą pamięć, koordynację wzrokowo-ruchową, koncentrację, spostrzegawczość i refleks.

W skład serii wchodzą dwa tytuły: Co robimy i Zwierzyniec. Każda z gier posiada trzy warianty o rosnącym stopniu trudności, które wciągną do zabawy dzieci w każdym wieku i o różnym temperamencie. Młodsze dzieci będą rozwijać umiejętność nazywania codziennych czynności, a starsze nauczą się porównywania i formułowania wniosków przyczynowo-skutkowych.

W skład pakietu wchodzą: 20 usztywnianych i trwałych kart obrazkowych z zaokrąglonymi rogami, co gwarantuje bezpieczną zabawę, oraz instrukcja do gry.

category product

Piszę i zmazuję Litery i Piszę i zmazuję Liczby to zestawy do zabawy oraz samodzielnej nauki pisania  i liczenia.

Każdy z pakietów zawiera ponad 70 ilustrowanych zabaw, które wspierają rozwój grafomotoryczny, rozwijają umiejętności liczenia i pisania oraz przygotowują do nauki w szkole. Proste łamigłówki zamieszczone w książeczce uczą rozpoznawania cyfr i liczenia w zakresie 10, a także ćwiczą myślenie logiczne i koncentrację. Kolorowanki, labirynty i szyfry doskonalą spostrzegawczość, koordynację wzrokowo-ruchową i precyzję.

Wchodzące w skład zestawu dwustronne, zmywalne karty edukacyjne z wzorami cyfr i liczb pomogą dziecku w opanowaniu ich pisowni. Dodatkowe zadania graficzne ćwiczą rękę, uczą łączenia liter w prostych wyrazach oraz rozwijają umiejętność dodawania i odejmowania. Barwne ilustracje uatrakcyjniają zabawę i odnoszą poznawane zagadnienia do świata bezpośrednio znanego dziecku.

Dzięki specjalnemu, suchościeralnemu flamastrowi dołączonemu do zestawu wszystkie zadania na kartach można wykonywać wielokrotnie

category product

Seria Zagadki obrazkowe to wyjątkowa propozycja na wspólne spędzenie czasu dla Ciebie i Twojego dziecka. Każdy zestaw zawiera ponad 100 różnorodnych zagadek, które uczą języka angielskiego, rozwijają myślenie logiczne i umiejętność kojarzenia, ćwiczą koncentrację i spostrzegawczość, wprowadzają w świat matematyki, rozbudzają ciekawość świata, a przede wszystkim stanowią świetną zabawę!

W skład serii wchodzą tytuły, które uczą języka angielskiego, koncentracji, logicznego myślenia, matematyki oraz ortografii.

Na zestaw składają się 104 dwustronne karty z kolorowymi ilustracjami, w formie książeczki, dostosowane do wieku dzieci. Po jednej stronie każdej karty książeczki znajdują się zagadki z kolorowymi ilustracjami, po drugiej - odpowiedzi.